Toplana: Kupili 5,5 miliona sopstvenih akcija

Bez autora
Jun 05 2014

Gradska "Toplana" je kupila 5.565.080 sopstvenih akcija od Fonda Bors invest, Kristal fonda i Zorana Došena za 111.301 KM, a nominalna vrijednost jedne akcije je jedna marka. To je 18,77 odsto učešća u ukupnom kapitalu "Toplane". Bez obzira na to u kakvom je stanju preduzeće, mi smo skoro petinu preduzeća kupili za 111.301 KM i "Toplana" je sada postala sam svoj suvlasnik u procesu odlučivanja, rekao je direktor "Toplane" Mićo Milovanović.

Toplana: Kupili 5,5 miliona sopstvenih akcijaGradska "Toplana" je kupila 5.565.080 sopstvenih akcija od Fonda Bors invest, Kristal fonda i Zorana Došena za 111.301 KM, a nominalna vrijednost jedne akcije je jedna marka.

- To je 18,77 odsto učešća u ukupnom kapitalu "Toplane". Bez obzira na to u kakvom je stanju preduzeće, mi smo skoro petinu preduzeća kupili za 111.301 KM i "Toplana" je sada postala sam svoj suvlasnik u procesu odlučivanja - rekao je direktor "Toplane" Mićo Milovanović.

Ocenite tekst
Komentari
Prikaži više 
 Prikaži manje
Ostavite komentar

Prijavite se na Vaš nalog


Zaboravili ste lozinku?

Nov korisnik